Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6283
Назва: Правові засади валютного регулювання в Україні
Автори: Білецька, Вікторія Вікторівна
Билецкая, Виктория Викторовна
Biletska, V. V.
Ключові слова: валютні правовідносини
валютне регулювання
Дата публікації: 2015
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Бібліографічний опис: Білецька В. В. Правові засади валютного регулювання в Україні / В. В. Білецька // Правозахисний рух: історія та сучасність : матеріали VIII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, 2015. – С. 247–247.
Короткий огляд (реферат): Запорукою ефективного здійснення валютного регулювання в Україні постає удосконалення її діючого валютного законодавства. За роки незалежності у нашій країні так і не було створено ефективних механізмів взаємодії державних органів у сфері валютного регулювання, не були знайдені ефективні методи та форми валютного контролю. До цього часу потребує свого вдосконалення і система заходів адміністративної відповідаль-ності та фінансових санкцій за валютні правопорушення. Таким чином, потреба у глибокому системному аналізі проблем валютного регулювання в Україні та виявленні шляхів їх подолання постає доволі актуальною на сучасному етапі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6283
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bilecka.pdf212,59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.