Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/7528
Назва: Спосіб визначення вмісту фтору в емалі зубів
Автори: Падалка, Аліна Іванівна
Падалка, Алина Ивановна
Padalka, A. I.
Шешукова, Ольга Вікторівна
Шешукова, Ольга Викторовна
Sheshukova, O. V.
Ключові слова: визначення вмісту фтору
протравлювання емалі
2 % розчин фториду натрію
інтенсивності забарвлення
вміст фтору в емалі
зуби
Дата публікації: кві-2015
Видавець: Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи (Укрмедпатентінформ)
Бібліографічний опис: Патент на корисну модель № 98140 України, МПК A61K 49/00 (2015.01) Спосіб визначення вмісту фтору в емалі зубів / А. І. Падалка, О. В Шешукова ; заявник ВДНЗУ УМСА. — № u 201403888 ; заявл. 14.04.2014, опубл. 27.04.2015, Бюл.№ 8.
Короткий огляд (реферат): Спосіб визначення вмісту фтору в емалі зубів включає протравлювання емалі верхніх різців 1 N (3 %) соляною кислотою та визначення інтенсивності забарвлення протравлених ділянок 1 % водним розчином метиленового синього, а для провокації змін в проникності протравленої емалі на зуби, на 10 хвилин, наноситься 2 % розчин фториду натрію. Спосіб проводять in vivo, в умовах стоматологічного кабінету, кислотою одночасно травлять емаль двох зубів - 11 і 21. Один із зубів є дослідним, другий - контрольним; на дослідний зуб наносять розчин фториду натрію, на контрольний - дистильовану воду. Для виявлення змін проникності емалі після аплікації фториду на обидва зуби, одночасно, наносять водний розчин метиленового синього. Порівняння інтенсивності забарвлення дослідного і контрольного зубів, також проводять одночасно, і за збільшенням інтенсивності забарвлення дослідної ділянки в синій колір, в порівнянні з контрольною, визначають вміст фтору.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/7528
Розташовується у зібраннях:Патенти
Інтелектуальна власність

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SposIb_viznachennya_vmIstu_ftoru_v_emalI_zubIv.pdf224,85 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.