Перегляд зібрання за групою - Автори Радіонова, Тетяна Олександрівна

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Відображення результатів від 1 до 4 із 4
Попередній переглядРік випускуНазваАвтор(и)
2018Оптимізація антихелікобактерної терапії у хворих на хронічний гастрит у поєднанні з цукровим діабетом 2 типуРадіонова, Тетяна Олександрівна; Радионова, Татьяна Александровна; Radionova, T. O.
17-лис-2016Роль лактазної недостатності в розвитку симптоматики непереносимості молоковмісних продуктів у гастроентерологічних хворихРадіонова, Тетяна Олександрівна; Радионова, Татьяна Александровна; Radionova, T. O.
2019Функціональні розлади жовчного міхура і сфінктера Одді: патофізіологічні механізми, діагностичні критерії та лікуванняСкрипник, Ігор Миколайович; Маслова, Ганна Сергіївна; Радіонова, Тетяна Олександрівна; Якимішина, Лариса Іллівна; Скрыпник, Игорь Николаевич; Маслова, Анна Сергеевна; Радионова, Татьяна Александровна; Якимишина, Лариса Ильинична; Skrypnyk, I. M.; Maslova, G. S.; Radionova, T. O.; Jakymyshyna, L. I.
2018Частота та характер уражень шлунку у хворих на цукровий діабет в залежності від його типуРадіонова, Тетяна Олександрівна; Радионова, Татьяна Александровна; Radionova, T. O.