Перегляд зібрання за групою - Ключові слова коректна форма зубної дуги

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Відображення результатів від 1 до 4 із 4
Рік випускуНазваАвтор(и)
2017Моделювання трансверзальних розмірів верхньої й нижньої щелепи та сагітальних характеристик зубної дуги в юнаків-брахіцефалів в залежності від особливостей одонтометричних і кефалометричних показниківМарченко, Алла Володимирівна; Марченко, Алла Владимировна; Marchenko, A. V.
2017Моделі індивідуальних лінійних розмірів необхідних для побудови коректної форми зубної дуги у дівчат в залежності від особливостей одонтометричних та кефалометричних показниківМарченко, Алла Володимирівна; Марченко, Алла Владимировна; Marchenko, A. V.
2017Моделі індивідуальних лінійних розмірів необхідних для побудови коректної форми зубної дуги у дівчат-мезоцефалів в залежності від особливостей одонтометричних і кефалометричних показниківПетрушанко, Тетяна Олексіївна; Гунас, Ігор Валерійович; Марченко, Алла Володимирівна; Петрушанко, Татьяна Алексеевна; Гунас, Игорь Валерьевич; Марченко, Алла Владимировна; Petrushanko, T. O.; Gunas, I. V.; Marchenko, A. V.
2017Регресійні моделі трансверзальних розмірів верхньої й нижньої щелепи та сагітальних характеристик зубної дуги у дівчат-брахіцефалів в залежності від особливостей одонтометричних і кефалометричних показниківМарченко, Алла Володимирівна; Марченко, Алла Владимировна; Marchenko, A. V.