Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/10148
Назва: Математика. Початковий курс
Автори: Колєчкіна, Інна Вікторівна
Дата публікації: 2018
Видавець: УМСА, Полтава
Бібліографічний опис: Колєчкіна І. В. Математика. Початковий курс : навч. посібник для іноземних студентів / І. В. Колєчкіна. – 2-ге вид., перероб. та допов. – Полтава: УМСА, 2018. – 31 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник призначений для навчання студентів-іноземців, що навчаються на підготовчому відділенні за медико-біологічним профілем. Даний посібник розрахований на початковий період вивчення курсу математики і адаптований відповідно до програми і навчального плану з української мови. Матеріал посібника розрахований на 20 навчальних годин, розподілений по 10 заняттях. Кожне заняття містить словник нових термінів, лексико-граматичний матеріал, учбові тексти, зразки виконання вправ, вправи для закріплення матеріалу і вправи для повторення. Завдання посібника дозволяють студентам набути необхідних навичок використання математичної термінології та символіки, застосування математичного апарату для розв’язування завдань на заняттях з фізики, хімії і біології.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/10148
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Matematuka.pdf1,49 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.