UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/10758
Назва: Порівняльна характеристика методів вимірювання кута вигину кореневих каналів зубів
Інші назви: Comparative characteristics of measurement methods of root canal curvatures
Автори: Sushych, O. V.
Shundryk, M. A.
Шундрик, Марина Аркадіївна
Дата публікації: 2018
Видавець: Українська медична стоматологічна академія
Бібліографічний опис: Sushych O. V. Порівняльна характеристика методів вимірювання кута вигину кореневих каналів зубів / O. V. Sushych, M. A. Shundryk // Матеріали 74-ї Всеукраїнської студентської наукової конференції "Medical students' conference in Poltava" (MEDSCOP 2018), м. Полтава, 29–30 березня 2018 р. – Полтава, 2018. – С. 38.
Короткий огляд (реферат): Ендодонтичне лікування зубів при пульпіті і періодонтиті значною мірою залежить від таких факторів як: створення правильного доступу до кореневих каналів, підготовки кореневого каналу і герметичної обтурації. Інструментальна і антисептична обробка кореневого каналу є провідною ланкою забезпечення успішної терапії, яка може обтяжуватися через складну морфологію системи кореневих каналів молярів і премолярів верхньої та нижньої щелепи. Успіх механічної обробки кореневих каналів в значній мірі залежить від кута вигину. Розрізняють легкодоступні канали для інструментальної обробки (кут вигину до 25 °), важкодоступні (26-50 °) і недоступні кореневі канали (кут вигину більше 50 °). Слід зазначити, що ступінь доступності каналу для обробки залежить також від рівня вигину і його радіуса. Чим вище вигин і менше його радіус, тим складніше провести якісну інструментальну обробку кореневих каналів. На сучасному етапі розвитку ендодонтії ускладнені форми анатомічних варіацій викривлення кореневих каналів є найпоширенішою причиною виникнення ускладнень. Зважаючи не це, важливо вміти оцінювати анатомічні особливості кореневих каналів і володіти методиками вимірювання кута вигину кореневого каналу. Отже, цей напрямок є інноваційним та актуальним.
Ключові слова: ентодонтичне лікування зубів
пульпіт
періодонтит
кореневий канал
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/10758
Розташовується у зібраннях:СНТ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Comparative_characteristics_of_measurement.pdf296,71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.