Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1086
Назва: Дитячі інфекційні хвороби у практиці сімейного лікаря : навчально-методичний посібник
Автори: Пікуль, Катерина Вікторівна
Ільченко, Валентина Іванівна
Прилуцький, Костянтин Юрійович
Дата публікації: 2016
Бібліографічний опис: Пікуль К. В. Дитячі інфекційні хвороби в практиці сімейного лікаря : навчально-методичний посібник / К. В. Пікуль, В. І. Ільченко, К. Ю. Прилуцький. – Полтава, 2016. – 123 с.
Короткий огляд (реферат): Ера інформаційного суспільства, основою якого є знання, їхнє виробництво, передання та засвоєння, висуває нові вимоги до системи освіти. Впровадження інноваційних технологій викладання диктують потреби сучасної вищої медичної освіти. Одним із шляхів інтеграції і демократизації вищої освіти України є наближення до європейських канонів освіти і забезпечення освітніх цілей Болонського процесу. Реалізація цих завдань можлива лише за умови переходу від класичної системи освіти, метою якої була підготовка майбутнього лікаря, що володіє знаннями, до нової системи, яка готує фахівця, що не тільки знає, але й вміє застосовувати ці знання на практиці сімейної медицини. Інфекційні хвороби завжди були небезпечні, що свідчило про їх масовість, швидке поширення та високу летальність, особливо у дитячому віці. Багато інфекцій може призвести до розвитку ускладнень, що потребує проведення правильної діагностики, терапії з урахуванням етіологічного чинника патологічного процесу. Ми сподіваємось, що написана нами праця буде корисною у повсякденній практичній роботі педіатрів, дитячих інфекціоністів та сімейних лікарів, а також для студентів 5-6 курсів медичних вузів. Автори з вдячністю приймуть всі побажання та критичні зауваження.
Ключові слова: медична освіта
іноваційні технології
технології викладання
інфекційні хвороби
діти
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1086
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Dutyachi_inf.pdf2,47 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.