Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1182
Назва: Вероятность пропорциональной улыбки
Автори: Шундрик, Марина Аркадьевна
Ткаченко, Ирина Михайловна
Марченко, Ирина Ярославовна
Шундрик, Лилия Сергеевна
Дата публікації: 2017
Видавець: Издательство «Интернаука», Москва
Бібліографічний опис: Вероятность пропорциональной улыбки / М. А. Шундрик, И. М. Ткаченко, И. Я. Марченко, Л. С. Шундрик // Современная медицина: новые подходы и актуальные исследования : сб. ст. по материалам II-III междунар. науч.-практ. конф. – М. : Интернаука, 2017. – № 2-3 (2). – С. 86–94.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1182
ISSN: 2541-9854
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Veroyatnost.pdf996,68 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.