UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13001
Назва: Засіб для лікування ускладненого карієсу
Автори: Мельник, Владислав Леонідович
Шевченко, Василь Кирилович
Костиренко, Олексій Петрович
Силенко, Юрій Іванович
Дата публікації: 2020
Видавець: Українська медична стоматологічна академія
Бібліографічний опис: Засіб для лікування ускладненого карієсу / В. Л. Мельник, В. К. Шевченко, О. П. Костиренко, Ю. І. Силенко // Сучасні аспекти вільнорадикальної патології в експериментальній та клінічній медицині : матеріали наук.-практ. конф. з міжнар. участю, присвяченої 70-річчю з дня народження проф. В. М. Бобирьова, м. Полтава, 7–8 травня 2020 р. – Полтава, 2020. – С. 80–81.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження стала технологія застосування лікарського засобу для лікування ускладненого карієсу шляхом обтурації верхівки кореня розчином фосфатного буферу на основі білої глини. На вказаний засіб в 2019 році отримано деклараційний патент, згідно якого в клінічних умовах було доведено доцільність його застосування. Проведено лікування 15 хворих віком від 19 до 70 років на загострений та хронічний верхівковий періодонтит згідно запропонованої методики. Всі пацієнти обстежені згідно стоматологічних протоколів. Додатково проводилась рентгенологічна діагностика до та після лікування.
УДК: 616.314-002:615.24
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13001
Розташовується у зібраннях:Сучасні аспекти вільнорадикальної патології в експериментальній та клінічній медицині
Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Melnik_Zasib.pdf29,19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.