UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13969
Назва: Серцеві захворювання у дітей шкільного віку та їх профілактика
Автори: Корчан, Наталія Олександрівна
Корчан, Наталья Александровна
Korchan, N. O.
Сиса, І. Є.
Дата публікації: 2015
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка
Бібліографічний опис: Корчан Н. О. Серцеві захворювання у дітей шкільного віку та їх профілактика / Н. О. Корчан, І. Є. Сиса // Проблеми відтворення та охорони біорізноманіття України : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. / За заг. ред. проф. М. В. Гриньової. – Полтава : Астрая, 2015. – С. 113–114.
Короткий огляд (реферат): Серцеві хвороби — це цілий ряд різних захворювань, які вражають серце та серцево-судинну систему. Захворювання серця належать до найбільш складних і життєвозагрозливих в Україні. У 2014 році зареєстровано понад 10 млн хворих на гіпертонічну хворобу, 7,6 млн хворих — на ішемічну хворобу серця і майже 3 млн осіб — з цереброваскулярними захворюваннями. Вроджені вади серця зустрічаються лише у 8 з 1000 новонароджених немовлят. Частота набутих уражень серця в педіатричній практиці також невисока. Це різко контрастує з частотою серцевосудинних захворювань у дорослій популяції, де зазначається їх явна перевага. Хвороби серця у дітей виділяють вроджені чи набуті вади серця, артеріальну гіпертензію, ревматизм, гіпотонію та інші. Головним для батьків є здоров'я їхніх дітей. А коли дитина хворіє, здається, нічого не треба лише б він був здоровий. Однак останнім часом все частіше фіксуються випадки народження дітей з патологіями серця.
Ключові слова: серцеві захворювання
профілактика хвороб
діти шкільного віку
хвороби серця
стеноз легеневої артерії
стеноз аорти
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13969
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
serce_2015.pdf144,18 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.