UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13973
Назва: Нітрати та їх вплив на здоров'я людини
Автори: Корчан, Наталія Олександрівна
Корчан, Наталья Александровна
Korchan, N. O.
Піменова, К. І.
Дата публікації: 2015
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка
Бібліографічний опис: Корчан Н. О. Нітрати та їх вплив на здоров'я людини / Н. О. Корчан, К. І. Піменова // Проблеми відтворення та охорони біорізноманіття України : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. / За заг. ред. проф. М. В. Гриньової. – Полтава : Астрая, 2015. – С. 110–111.
Короткий огляд (реферат): Однією із важливіших проблем, яка виникла як результат посилення антропогенного тиску на екосистеми є проблема нітратів. Нітрати це безбарвні кристалічні речовини, солі і ефіри азотної кислоти HNO3. Нітрати містяться в навколишньому середовищі та продуктах харчування внаслідок коло обігу азоту в природі. Допустима добова доза нітратів, за даними експертів ВООЗ, становить 5 мг на 1 кг маси тіла, або 350 мг для людини з масою тіла 70 кг. За концентрації нітратів у воді на рівні гігієнічного нормативу (45 мг/л) протягом доби з 3 л води в організм людини може надійти 135 мг нітратів. Гострі отруєння в дорослих спостерігалися за надходження 1-4 г нітратів. Доза 8 г нітратів може призвести до загибелі людини, а доза 13-14 г є абсолютно смертельною.
Ключові слова: нітрати
здоров'я людини
здоров'я
продукти харчування
безпека їжі
безпека продуктів харчування
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13973
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
nitraty_2015.pdf143,97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.