UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13998
Назва: Особливості комплексного лікування хворих на генералізований пародонтит на тлі ішемічної хвороби серця
Автори: Сідаш, Юлія Володимирівна
Бойченко, Ольга Миколаївна
Дата публікації: 2020
Видавець: Українська медична стоматологічна академія
Бібліографічний опис: Сідаш Ю. В. Особливості комплексного лікування хворих на генералізований пародонтит на тлі ішемічної хвороби серця / Ю. В. Сідаш, О. М. Бойченко // Мультидисциплінарний підхід в ортодонтичному лікуванні : матеріали наук.-практ. конф. з міжнар. участю, присвяченої 100-річчю Української медичної стоматологічної академії та 30-річчю кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів, м. Полтава, 12–13 листопада 2020 р. – Полтава, 2020. – С. 35.
Короткий огляд (реферат): В останні роки доведений тісний зв'язок захворювань тканин пародонта з патологією серцево-судинної системи. Відомо, що розвиток генералізованого пародонтиту залежить не тільки від розвитку локального запалення у тканинах пародонта, викликаного мікрофлорою зубної бляшки, але є реакцією на дію системних патогенних факторів, які призводять до глибоких змін внутрішнього середовища організму і, як наслідок, до структурного їх ураження. Мета дослідження: визначення ефективності комплексного лікування хворих на хронічний генералізований пародонтит, асоційований з ІХС. Матеріали та методи дослідження. Проведене обстеження та лікування хворих на хронічний генералізований пародонтит I-II ступеню у віці від 45 до 60 років. Висновки. Доведено, що ефективність лікування хворих на генералізований пародонтит I-II ступеню у пацієнтів на фоні ІХС зростає при комплексному застосуванні антигіпоксантів для загального лікування та локального введення в тканини пародонта шляхом інстиляцій та накладання твердіючої пов'язки.
Ключові слова: хронічний генералізований пародонтит
Ішемічна хвороба серця
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/13998
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Sidash_Osoblivosti_kompleksnogo_likuvannya.pdf22,1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.