UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/14013
Назва: Про поширення видів роду Пухирник (Utricularial L., Lentibulariaceae) у водних обєктах міста Полтави та околиць
Автори: Клепець, Олена Вікторівна
Klepets, Ye. V
Дата публікації: 2020
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленко
Бібліографічний опис: Клепець О.В. Про поширення видів роду Пухирник (Utricularial L., Lentibulariaceae) у водних обєктах міста Полтави та околиць // Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів та методичні аспекти вивчення у закладах освіти : матеріали Всеукр. наук.-практ. онлайн-конф. (присвячена пам’яті видатного вченого ботаніка П. Є. Сосіна), (30 жовтня 2020 р., м. Полтава) ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка / за заг. ред. проф. Гриньової М. В. Полтава, 2020. – С. 79–82.
Короткий огляд (реферат): В сучасних умовах стрімких змін довкілля, що відбуваються під впливом людини, важливим завданням є збереження рослинного покриву як основи функціонування екосистем усіх рівнів. Вирішення цього завдання не є можливим без постійного вивчення й оцінки наявного фіторізноманіття природних та антропогенно змінених територій, відстеження динаміки розвитку флори та рослинності, а також розробки і практичної реалізації заходів охорони рідкісних видів та угруповань. Насамперед це стосується урбанізованих територій, де спостерігається висока інтенсивність антропогенного тиску на всі складові ландшафту, у т.ч. й гідрофільний рослинний покрив.
Ключові слова: довкілля
пухирник
водна флора
УДК: 502.211:582(477.53)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/14013
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
pychurnuk.pdf191,54 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.