Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/15237
Назва: Латинська мова. Рецептура. Клінічна термінологія
Автори: Краковецька, Галина Олексіївна
Бобирьов, Віктор Миколайович
Бєляєва, Олена Миколаївна
Дата публікації: 1999
Бібліографічний опис: Краковецька Г. О. Латинська мова. Рецептура. Клінічна термінологія : [підруч. для студ. вищ. закл. освіти ІІІ–IV рівнів акредит.] / Г. О. Краковецька, В. М. Бобирьов, О. М. Бєляєва. – Київ : Здоров’я, 1999. – 360 с.
Короткий огляд (реферат): Підручник створено згідно з програмою з латинської мови та основ медичної термінології для медичних вузів. Паралельно з граматичним матеріалом передбачено активне оволодіння студентами лексикою анатомічного, фармацевтичного та клінічного профілю. Основи рецептури та клінічна термінологія, зважаючи на їх важливість у процесі становлення лікаря, викладено окремими розділами. Значна кількість вправ та їх різноплановість дозволить надати належної уваги самостійній праці на заняттях та в позаурочний час. Автори вважають за доцільне внести розроблений ними і апробований розділ "Терміни-омофони". Велика увага надається виробленню орфографічних навичок. Подано деякі культурологічні аспекти, словниковий матеріал, таблиці, схеми, ілюстрації. Для студентів вищих медичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/15237
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Krakovetska_H_O_Latynska_mova_Retseptura_Klin_terminologiya_final.pdf36,58 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.