UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1899
Назва: Збереження здорового способу життя серед студентів в умовах навчального процесу
Автори: Деміденкова, Галина Григорівна
Демиденкова, Галина Григорьевна
Дата публікації: 17-лис-2016
Видавець: Полтава: Астрая, 2016
Бібліографічний опис: Колінько Л. М. Збереження здорового способу життя серед студентів в умовах навчального процесу / Л. М. Колінько, Г. Г. Деміденкова // Здоров`я людини : теоретичні, практичні та методичні аспекти : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. За загальною редакцією проф. М. Ф. Гриньової. – Полтава: Астрая, 2016. – С 297–298.
Короткий огляд (реферат): Аналізувавши наукову літературу про поняття здоров'я можна відокремити два опорних поняття: «культура» і «здоров'я», а також супутні поняття «здоровий спосіб життя» і «валеологія». Визнаною є думка про те, що потреба в здоров'ї повинна перетворитися у культурну потребу та стати нормою життя людини. Поняття «культура» — об'єднує в собі науку і освіту, мораль і мистецтво, світогляд та спосіб життя. «Здоров'я — це стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність захворювання»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1899
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Demidenkova G G.pdf137,75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.