UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1992
Назва: Особливості організації навчального процесу на кафедрі факультетської терапії на сучасному етапі
Інші назви: Особенности организации учебного процесса на кафедре факультетской терапии на современном этапе
Автори: Новак, Ольга Володимирівна
Новак, Ольга Владимировна
Дата публікації: 11-чер-1998
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Новак О. В. Особливості організації навчального процесу на кафедрі факультетської терапії на сучасному етапі / О. В. Новак // Вестник проблем биологии и медицины. – 1998. – № 11. – С. 34–40.
Короткий огляд (реферат): Становлення української державності, інтеграція у європейське і світове співтовариство, побудова громадського суспільства, передбачають орієнтацію на підготовку спеціалістів високого класу Враховуючи вимоги часу, а також реформування вищої освіти в Україні, виникла необхідність удосконалення викладання усіх предметів в вищих учбових закладах. Поява і розвиток нових механізмів економіки в повсякденному житті вимагає суттєво нових підходів до навчального процесу і в медичних вузах, особливо на клінічних кафедрах . Питання оптимізації та вдосконалення навчального процесу постійно перебувають у центрі уваги викладачів вищої медичної школи.; Учитывая требования времени, а также реформирование высших учебных заведениях в Украине, возникает необходимость усовершенствования преподавания в высших учебных заведениях. Появление и развитие нових механизмов экономикитребует существенно нових подходов к учебному процессу и в высшей медицинской школе, особенно на клинических кафедрах. Коллектив кафедри факультетской терапии считает своей основной задачей подготовку высококвалифицированных специалистов, которые смогут найти достойное место на рынке труда в новом обществе с особенностями моральних и правових отношений между врачом, пациентом и обшеством.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1992
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
novak.pdf239,4 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.