UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2324
Назва: Ортопедична стоматологія для лікарів-інтернів : навчальний посібник
Автори: Нідзельський, Михайло Якович
Давиденко, Ганна Миколаївна
Кузнецов, Віктор Васильович
Дата публікації: 2016
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Нідзельський М. Я. Ортопедична стоматологія для лікарів-інтернів : навч. посіб. / М. Я. Нідзельський, Г. М. Давиденко, В. В. Кузнецов. – Полтава : ФОП Болотін А. В., 2016. – 216 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник підготовлений згідно типового навчального плану та програми для підготовки лікарів в інтернатурі з фаху «Стоматологія» на циклі з ортопедичної стоматології. В посібнику викладені алгоритм проведення лекцій, практичних та семінарських занять; основні питання, які виносяться на заняття, перелік практичних навичок до засвоєння, тестові завдання до занять, список рекомендованих до вивчення літературних джерел. В посібнику представлений короткий зміст матеріалу до кожного виду занять з викладенням сучасних підходів до ортопедичного лікування стоматологічної патології. Навчальний посібник розрахований на лікарів-інтернів із фаху «Стоматологія», викладачів профільних кафедр факультетів та закладів післядипломної освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2324
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
pi.pdf3,64 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.