UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2515
Назва: Пристрій для вакуумного лікування періодонтиту
Автори: Котелевська, Наталія Василівна
Ніколішин, Анатолій Карлович
Дата публікації: 2006
Видавець: Державний департамент інтелектуальної власності
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. 11576 Україна, МПК (2006) А 61С 5/02. Пристрій для вакуумного лікування періодонтиту / Н. В. Котелевська, А. К. Ніколішин. – 2004021070 ; заявл. 13.02.2004 ; опубл. 16.01.2006, Бюл. № 1.
Короткий огляд (реферат): 1. Пристрій для вакуумного лікування періодонтиту, що містить корпус з розміщеними в ньому вакуумметром, ємністю для рідини та елементи з'єднання, на зовнішній стороні корпусу розташована панель управління пристроєм, до корпусу приєднаний шланг з наконечником, який відрізняється тим, що додатково оснащений електронним вимірювачем часу з блоком живлення та дозатором вакууму, елементи регулювання якими розміщені в наконечнику. 2. Пристрій за п. 1 який відрізняється тим, що елемент регулювання електронного вимірювача часу містить управляючий клапан з кнопкою ввімкнення. 3. Пристрій за п. 1 який відрізняється тим, що дозатор вакууму містить клапан регулювання та гвинт регулювання.
Ключові слова: пристрій
вауумне лікування
періодонтит
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2515
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
patent_KotelevskaN_06_1.pdf171,38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.