UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2683
Назва: Досвід підготовки медичних кадрів у медичному коледжі академії
Автори: Кундій, Жанна Петрівна
Кундий, Жанна Петровна
Kundiy, Zh.
Біланова, Лариса Павлівна
Биланова, Лариса Павловна
Bilanova, L. P.
Дата публікації: 6-жов-2011
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Бібліографічний опис: Кундій Ж. П. Досвід підготовки медичних кадрів у медичному коледжі академії / Ж. П. Кундій, Л. П. Біланова // Матеріали науково-практичної конференції "Інноваційні технології в стоматології та клінічній медицині" присвяченої 90-річчю ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія". – Полтава, 2011. – С. 49–50.
Короткий огляд (реферат): Медичний коледж академії - один із престижних навчальних закладів м.Полтави. Історія медичного коледжу почалась з 3 лютого 2004 року, коли на підставі Статуту академії, рі­шення ректорату, наказу ректора академії №22 від 03.02.2004 року медсестринський факультет та зуботехнічне відділення були реорганізовані в медичний коледж Української медичної стоматологічної акаде­мії. До цього часу на медсестринському факультеті вже було 14 груп, на зуботехнічному відділенні - 7 груп, загальною чисельністю 200 осіб. Сьогодні кон­тингент студентів - це 210 молодих осіб з різних країн світу. В 2008 році було відкрите і успішно функ­ціонує фармацевтичне відділення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2683
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kundiy 4.pdf100,46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.