Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2900
Назва: Спосіб комплексного лікування запально-гнійних уражень м'яких тканин з використанням комбінованої метаболітотропної терапії
Автори: Лігоненко, Олексій Вікторович
Дігтяр, Ілля Іванович
Кравців, Микола Ігорович
Digtyar, I.
Ligonenko, O. V.
Kravciv, M. I.
Лигоненко, Алексей Викторович
Дегтярь, Илья Иванович
Кравцив, Николай Игоревич
Дата публікації: 2010
Видавець: Державна служба інтелектуальної власності України; ДП “Український інститут промислової власності” (Укрпатент).
Бібліографічний опис: Пат. на корисну модель 47824 U Україна, A 61B 17/00. Спосіб комплексного лікування запально-гнійних уражень м'яких тканин з використанням комбінованої метаболітотропної терапії / Лігоненко О. В., Дігтяр І. І., Кравців М. І. ; заявник та патентовласник Лігоненко Олексій Вікторович, Дігтяр Ілля Іванович, Кравців Микола Ігорович. – u 200909086 ; заявл. 03.09.2009 ; опубл. 25.02.2010, Бюл. № 4.
Короткий огляд (реферат): Спосіб комплексного лікування запально-гнійних уражень м'яких тканин з використанням комбінованої метаболітотропної терапії, що включає хірургічну обробку гнійного осередку, дренування рани, обробку її антисептиками, парентеральне введення антибіотиків згідно з даними антибіотикограм, імуномодуляторів, місцеве використання мазевих препаратів згідно з фазами ранового процесу, некролітичних препаратів, сорбційно-активних перев'язувальних матеріалів, який відрізняється тим, що додатково в першу та другу фази ранового процесу вводять внутрішньовенно крапельно ліпін та мексидол, а в другу і третю фази в рану вводять серветку, змочену у мексидол-ліпосомальній суміші, в терапевтичних дозах один раз на добу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/2900
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Method of complex treatment.pdf94,77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.