UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3199
Назва: Проблема моральної цілісності особистості в ранній поезії П.Тичини
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 1991
Видавець: Управління народної освіти Чернігівського облвиконкому
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Проблема моральної цілісності особистості в ранній поезії П.Тичини / Т. О.Лещенко // Літературно-громадська діяльність П.Тичини і сучасність : матеріали ювілейних читань. – Чернігів, 1991. – С. 24–26.
Короткий огляд (реферат): Висвітлена проблема моральної цілісності ліричного героя в поезіях Павла Тичини раннього періоду творчості. Наголошено, що в процесі суспільно-історичних катаклізмів початку ХХ століття в первинній гармонійній цілісності ліричного героя поступово і невідворотно починають відбуватися дисонансні трансформації. Найочевидніше вони виявляються в процесі первісного художнього осмислення Тичиною революційного перевороту. Звернено увагу на беззаперечні поетичні свідчення болісних духовних пошуків митця в подоланні відчутної трагічної дисгармонії як у власному духовному світогляді, так і в моральній оцінці складних суспільно-історичних процесів (поезії Одчиняйте двері", "По хліб шла дитина", цикл "Скорбна мати", поезія природи)
Ключові слова: Павло Тичина
ліричний герой
суспільно-історичні катаклізми
духовний світогляд
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3199
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Problema_moralnoi.pdf187,79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.