Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3771
Назва: Роль української мови для покращення підготовки спеціалістів у медичному вузі (методичний аспект)
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Юфименко, Вікторія Георгіївна
Ключові слова: ділова українська мова
дидактичний матеріал
краєзнавство
медичний термін
навички усного мовлення
Дата публікації: 1995
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Роль української мови для покращення підготовки спеціалістів у медичному вузі (методичний аспект) / Т. О. Лещенко, В. Г. Юфименко // Організація викладання у відповідності до реформи вищої медичної освіти України : матеріали конф. – Полтава, 1995. – С. 47.
Короткий огляд (реферат): Автори доводять, що одним зі шляхів підвищення професійного й інтелектуального рівня майбутніх лікарів у вузі є вивчення ділової української мови. Провідною навчальною метою занять з української мови є формування умінь та навичок написання наукового реферату на фахову тему, складання плану, тез, конспектів; формування практичних умінь і навичок наукового перекладу, переказу тексту медичного змісту. Для виховання у студентів рис, які вкрай необхідні лікарю, зокрема гуманності та милосердя, доцільно використовувати на заняттях дидактичний матеріал про полтавців-благодійників, зокрема про видатного українського письменника І.П.Котляревського; про видатних діячів медицини Полтавщини (О.М. Шумлянського, М.В. Скліфосовського, І.А. Зубковського та ін.). На заняттях широко використовуються надбання української літератури, в яких оспівуються трудові подвиги людей у білих халатах ( оповідання О. Довженка «Воля до життя»; один з останніх віршів полтавської поетеси Людмили Овдієнко «З лікарняної палати» та ін).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3771
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Rol_ukrainskoi.pdf255,42 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.