Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3773
Назва: Тест у системі контролю знань студентів з основ психології
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 1995
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Тест у системі контролю знань студентів з основ психології / Т. О. Лещенко // Удосконалення методів контролю знань студентів : матеріали конф. – Полтава,1995. – С. 29.
Короткий огляд (реферат): Знання психологічних тестів і вміння кваліфіковано їх проводити автор вважає одним із важливих показників обізнаності студентів з основами психології, що конче необхідно в професійній діяльності лікаря. Контроль за рівнем цих знань і вмінь розцінюється як один із дієвих і практично необхідних засобів перевірки знань і практичних навичок студентів з основних тем загальної психології: особистість, діяльність, увага, відчуття, сприймання, пам'ять, мислення, уява, почуття, темперамент, характер. Тестування проводиться на практичних заняттях, які є основною формою опанування конкретних експериментальних методик психологічного дослідження.
Ключові слова: тест
основи психології
експериментальні методики
тести інтелекту
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/3773
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Test_u sistemi.pdf266,19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.