UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4044
Назва: Пристрій для видалення нашарувань зі спинки язика
Автори: Зайцев, Андрій Володимирович
Дата публікації: сер-2003
Видавець: Міністерство освіти і науки України, Державний департамент інтелектуальної власності
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. 59027 А Україна, 7 А46С7/00. Пристрій для видалення нашарувань зі спинки язика / А. В. Зайцев. – № 2002129835 ; заявл. 09.12.2002 ; опубл. 15.08.2003. Бюл.№ 8.
Короткий огляд (реферат): 1. Пристрій для видалення нашарувань зі спинки язика в складі корпусу, в якому розміщений скребковий елемент, ручки, зв'язаної з корпусом, джерела нічних коливань, який відрізняється тим що джерело механічних коливань розташоване в корпусі пристрою і зв'язане механічно із скребковим елементом. 2. Пристрій для видалення нашарувань зі спинки язика за п.1, який відрізняється тим, що джерело механічних коливань виконане на п'єзоелектричному елементі. 3. Пристрій для видалення нашарувань зі спинки язика за пп. 1,2, який відрізняється тим, що генератор електричних коливань змонтований в ручці пристрою і електрично зв'язаний з джерелом механічних коливань.
Ключові слова: ультразвук
медичний стоматологічний інструмент
карієс
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4044
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
patent_ZaitsevA_59027.pdf73,62 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.