UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4114
Назва: Спосіб лікування хворих на генералізований пародонтит ІІ ступеня
Автори: Скрипніков, Петро Миколайович
Бобирьов, Віктор Миколайович
Коломієць, Світлана Веніамінівна
Островська, Галина Юріївна
Дата публікації: 2011
Видавець: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 65423 України на корисну модель, МПК А 61С 3/025, А 61К 35/74. Спосіб лікування хворих на генералізований пародонтит ІІ ступеня / Скрипніков П. М., Бобирьов В. М., Коломієць С. В., Островська Г. Ю.; заявник і власник ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія. – № u201104593 ; заявл. 14.04.2011 ; опубл. 12.12.2011, Бюл. № 23.
Короткий огляд (реферат): Спосіб лікування хворих на генералізований пародонтит II ступеня, що включає видалення над- та під'ясенних нашарувань, заміни нераціональних пломб і протезів, усунення пунктів травматичної оклюзії, який відрізняється тим, що зубні наша- рування видаляють апаратом Вектор, пародонта- льні кишені заповнюють живою формою мультибі- отика Симбітер та місцево у вигляді стоматологічної плівки для аплікації гідрофільною стороною міцно фіксують поверх пародонтальних кишень на ясна і поверхні слизової оболонки по- рожнини рота в ділянці ранової поверхні "Діплен дента С" два рази на добу, протягом 10 діб.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4114
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Sposib_likuvanny_hvorih.pdf135,78 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.