UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4420
Назва: Деякі особливостей біології та розселення мурах в Розсошенському лісництві
Автори: Бажан, Євгеній Анатолійович
Бажан, Евгений Анатольевич
Bazhan, Y.
Бажан, А. Г.
Дата публікації: 2014
Видавець: Полтава: Астрая, 2014
Бібліографічний опис: Бажан Є. А. Деякі особливостей біології та розселення мурах в Розсошенському лісництві / Є. А. Бажан, А. Г. Бажан // Біорізноманіття України в світлі ноосферної концепції академіка В.І. Вернадського : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. / за заг. ред. проф. М. В. Гриньової. — Полтава : Астрая, 2014. – С. 20–22.
Короткий огляд (реферат): Не дивлячись на те, що люди з цікавістю придивляються до мурашокще з часів Арістотеля, спосіб життя цих комах досі недостатньо добре вивчений. Більше того, не вивчені ще і самі мурашки, адже до безлічі відомих сьогодні видів додаються нові. З шкільної лави відомо, що мурашники в лісі руйнувати не можна, оскільки мурашки наші друзі. Та і більшість садівників вважають городніх мурашок корисними комахами. Але в той же час саме ця городня мурашка заподіює багатьом садівникам прикрості, будуючи свої підземні притулки на городі, в теплиці, на суничній грядці і т.д. При цьому під корінням рослин мурашки роблять безліч ходів, пригноблюючи посадки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4420
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bazhan 10 .pdf135,89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.