UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4658
Назва: Клінічна анатомія та оперативна хірургія ділянок і органів голови, шиї, грудей та живота
Автори: Білаш, Сергій Михайлович
Проніна, Олена Миколаївна
Коптев, Михайло Миколайович
Пирог-Заказникова, Ангеліна Валеріївна
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Клінічна анатомія та оперативна хірургія ділянок і органів голови, шиї, грудей та живота / С. М. Білаш, О. М.Проніна, А. В.Пирог-Заказникова, М. М. Коптев. – Полтава : ПД ПДАА, 2017. – 171 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний посібник із клінічної анатомії та оперативної хірургії ділянок і органів голови, шиї, грудей та живота для студентів медичного факультету складено згідно з програмою і навчальним планом. У ньому послідовно викладені основні питання, які рекомендуються для розгляду на практичних заняттях, дані рекомендації щодо методології предмета. У кінці кожної теми наведено ситуаційні задачі та список літератури, яка рекомендується для використання під час самостійної підготовки студентів. Навчально-методичний посібник сприятиме підвищенню ефективності навчання студентів. Він допоможе студентам глибше вивчити предмет клінічної анатомії та оперативної хірургії, що має велике практичне значення в підготовці до майбутньої лікувальної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4658
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
metodich.pdf6,57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.