UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4708
Назва: Спосіб діагностики синдрому поліорганної недостатності у новонароджених
Інші назви: Способ диагностики синдрома полиорганной недостаточности у новорожденных
Method of diagnosis of multiple organ failure syndrome in newborns
Автори: Шкурупій, Дмитро Анатолійович
Шкурупий, Дмитрий Анатольевич
Shkurupii, D. A.
Дата публікації: 2012
Видавець: Укрмедпатентінформ
Бібліографічний опис: Шкурупій Д. А. Спосіб діагностики синдрому поліорганної недостатності у новонароджених : інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров'я / Д. А. Шкурупій. – Київ : Укрмедпатентінформ, 2011. – 4 с.
Короткий огляд (реферат): Суть впровадження: запропоновано спосіб діагностики синдрому поліорганної недостаності у новонароджених який включає одночасну наявність порушень с боку двох чи більше органів і систем життєзабезпечення новонародженого і додатково враховує зміни в системі імунітету.В інтенсивній терапії новонароджених частота СПОН коливається в межах 35-100% залежно від виду основного захворювання. При цьому імунологічний компонент патогенетичних порушень при СПОН у новонароджених більш виражений через фізіологічну незрілість їх імунної системи. В той же час, існуючі системи діагностики СПОН у новонароджених ігнорують врахування показників імунної системи. Автором запропоновано спосіб оптимізації діагностики СПОН у новонароджених. Даний спосіб включає визначення одночасних порушень с боку двох чи більше органів і систем життєзабезпечення новонародженого і додатково враховує зміни в системі імунітету, що є патогенетично обгрунтованим. За даними автора використання запропонованої діагностичної системи дозволило підвищити частоту ранньої діагностики СПОН у новонароджених 2,3 рази. Перевагами даного способу є покращення результатів діагностики СПОН у новонароджених, а також можливість використання даного способу в клініках будь-якого рівня. Враховуючи актуальність теми, перспективність, ефективність і простоту використання запропонованого інформаційний лист Шкурупія Д.А. про нововведення в системі охорони здоров’я «Спосіб діагностики синдрому поліорганної недостатності у новонароджених» рекомендується до затвердження республіканською проблемною комісією „Анестезіологія та реаніматологія”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4708
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Інформаційні листи

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
inf.pdf326,25 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.