UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4996
Назва: Катаракта і глаукома: сучасні методи діагностики та лікування
Інші назви: Бібліографічний покажчик
Автори: Давиденко, Світлана Василівна
Дата публікації: 2017
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Катаракта і глаукома: сучасні методи діагностики та лікування : бібліографічний покажчик / Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», Бібліотека ; уклад. С. В. Давиденко. – Полтава, 2017. – 34 с.
Короткий огляд (реферат): Запропонований бібліографічний покажчик, висвітлює сучасні методи діагностики та лікування катаракти і глаукоми. До видання увійшли монографії, навчальні та методичні посібники, наукові статті з періодичних видань за 2012–2017 рр., що надійшли до фонду бібліотеки. Інформацію згруповано за розділами. У межах кожного розділу матеріал розміщено в алфавітному порядку. Для зручності користування додається іменний покажчик авторів. Бібліографічний опис здійснено відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1 : 2006 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис: загальні вимоги та правила складання» та ДСТУ 3582:2013 «Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/4996
Розташовується у зібраннях:Бібліографічна продукція

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Katarakta.pdf666,89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.