UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5023
Назва: Оперативна хірургія та топографічна анатомія модуль 1
Автори: Білаш, Сергій Михайлович
Проніна, Олена Миколаївна
Пирог-Заказникова, Ангеліна Валеріївна
Коптев, Михайло Миколайович
Білич, Анатолій Миколайович
Дата публікації: 2016
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Оперативна хірургія та топографічна анатомія модуль 1 / С. М. Білаш, О. М. Проніна, А. В. Пирог-Заказникова [та ін.]. – Полтава : ПД ПДАА, 2016. – 160 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний посібник з оперативної хірургії та топографічної анатомії для студентів медичного факультету складено згідно з програмою і навчальним планом. У ньому послідовно викладені основні питання, які рекомендуються для розгляду на практичних заняттях, дані рекомендації щодо методології предмета. У кінці кожної теми наведено ситуаційні задачі та список літератури, яка рекомендується для використання під час самостійної підготовки студентів. Навчально-методичний посібник сприятиме підвищенню ефективності навчання студентів. Він допоможе студентам глибше вивчити предмет оперативної хірургії і топографічної анатомії, що має велике практичне значення в підготовці до майбутньої лікувальної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5023
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
metodmodule1ukr.pdf6,47 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.