UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5190
Назва: Спосіб хірургічного гістероскопічного лікування гіперпластичних процесів матки
Інші назви: Method for surgical hysteroscopic treatment of endometrial hyperplasia
Способ хирургического гистероскопического лечения гиперпластических процессов матки
Автори: Громова, Антоніна Макарівна
Громова, Антонина Макаровна
Gromova, A. M.
Афанасьєва, Олена Євгеніївна
Афанасьева, Елена Евгеньевна
Afanasieva, O. E.
Афанасьев, Евгений Георгиевич
Афанасьєв, Євгеній Георгійович
Громова, Олександра Леонідівна
Громова, Александра Леонидовна
Gromova, O. L.
Дата публікації: 2012
Видавець: Державний департамент інтелектуальної власності
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. на корисну модель № 74580 Україна A 61B 17/42 (2006.01) A 61B 1/303 (2006.01) A61N 1/00 A 61N 1/06 (2006.01). Спосіб хірургічного гістероскопічного лікування гіперпластичних процесів матки / А. М. Громова, О. Є. Афанасьєва, Є. Г. Афанасьєв, О. Л. Громова. – u 201201099 ; заявл. 03.02.2012 ; опубл. 12.11.2012, Бюл. № 21.
Короткий огляд (реферат): Спосіб хірургічного лікування гіперпластичних процесів ендометрія, що включає послідовну електродеструкцію едометрія, який відрізняється тим, що операцію проводять в умовах постійно проточної рідинної гістероскопії з використанням зображення з відеокамери, прикріпленої до гістероскопу, що виводиться в збільшеному вигляді на екран, під внутрішньовенною анестезією в режимах "коагуляція" і "різання", починаючи з коагуляції маткових труб кулеподібним електродом діаметром 2 мм в режимі "коагуляція", з потужністю струму 70-80 Вт, при наявності патологічних утворень в ділянці маткових труб застосовують електрод "пряма петля" в режимі "різання", з потужністю струму 100 Вт, потім виконують коагуляцію ділянки дна матки електродом "бочка", з потужністю струму 70-80 Вт, після чого проводять резекцію ендометрія електродом "петля" 4 мм в режимі "різання" з потужністю струму 100 Вт, починаючи з задньої стінки матки, потім обробляють бокові, та, в останню чергу, передню стінку матки, ендометрій зрізують до прилягаючого шару міометрія стружкоподібно, з можливістю захвату тонкого шару міометрію до ділянки внутрішнього зіву в напрямку згори донизу, ділянку, прилягаючу до зовнішнього зіву, обробляють кулеподібним електродом або електродом "бочка" в режимі коагуляція, закінчують операцію з ретельним контролем гемостазу та коагуляцією ділянок кровотечі в режимі коагуляції кулеподібним електродом або електродом "бочка з потужністю струму 70-80 Вт.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5190
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
getdocument (13).pdf173,12 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.