UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5432
Назва: Пристрій для консервативного лікування дисплазії кульшового суглоба у дітей
Автори: Корольков, Олександр Іванович
Оніщенко, Олександр Васильович
Дата публікації: 26-гру-2017
Видавець: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. на корисну модель № 122292 Україна A 61F 5/00 (2017.01) A 61F 5/00. Пристрій для консервативного лікування дисплазії кульшового суглоба у дітей / О. І. Корольков, О. В. Оніщенко. – u 201708386 ; заявл. 14.08.2017 ; опубл. 26.12.2017, Бюл. № 24.
Короткий огляд (реферат): Пристрій для консервативного лікування дисплазії кульшового суглоба у дітей містить корпус та додатково містить платформу, механізм регулювання висоти платформи, двигун, блок керування двигуном. На валу двигуна закріплений кулачок, який взаємодіє з коромислом, яке перетворює обертальний рух кулачка в зворотно-поступальний рух платформи, з якою взаємодіє за допомогою шарнірного з'єднання з повзуном платформи. Кулачок виконаний з поверхнею змінної кривизни, з можливістю забезпечувати при цьому плавний підйом і різке опускання платформи. Блок керування двигуна, відповідно до заданої кількості та швидкості зворотно-поступальних рухів платформи, задає необхідну кількість обертів та частоту обертання вала двигуна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5432
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
PrystriyDlyaKonservatyvnogo.pdf425,58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.