UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5516
Назва: Спосіб профілактики післяопераційного гравітаційного птозу молочної залози
Автори: Слюсарєв, Ілля Юрійович
Ксьонз, Ігор Володимирович
Слюсарєв, Микита Ілліч
Дата публікації: 25-чер-2009
Видавець: Державний департамент інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. на корисну модель № 42219 Україна МПК (2009) A 61В 17/00. Спосіб профілактики післяопераційного гравітаційного птозу молочної залози / І. Ю. Слюсарєв, І. В. Ксьонз, М. І. Слюсарєв. – u 200900903 ; заявл. 06.02.2009 ; опубл. 25.06.2009, Бюл. № 12.
Короткий огляд (реферат): Спосіб профілактики післяопераційного гравітаційного птозу молочної залози, що включає деепідермізацію періареолярної зони та ділянки округлої форми на 2-8 см вище від попереднього положення сосково-альвеолярного комплексу, висічення тканин молочної залози, які формують птоз, який відрізняється тим, що додатково формують субмамарну складку шляхом повернення та вкладання нижнього полюса молочної залози в порожнину, утворену відшаруванням молочної залози від великого грудного м'яза на всьому можливому проміжку й підшиванням її до грудної фасції та великого грудного м'яза на рівні 2-3 ребер.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5516
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SposProfPislyaoerPtozu.pdf103,58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.