UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5608
Назва: Спосіб прогнозування розвитку перинатальних інтракраніальних крововиливів у новонароджених дітей
Автори: Калюжка, Олена Олександрівна
Траверсе, Галина Михайлівна
Дата публікації: 15-лис-2005
Видавець: Державний департамент інтелектуальної власності України, ДП " Український інститут інтелектуальної власності"
Бібліографічний опис: Патент 10195 Україна, 7А61В10/00. Спосіб прогнозування розвитку перинатальних інтракраніальних крововиливів у новонароджених дітей / Калюжка О. О., Траверсе Г. М.; заяники та патентовласники Калюжка О. О., Траверсе Г. М. – № u 200502005; заявл. 04.03.2005; опубл. 15.11.2005, Бюл. №11.
Короткий огляд (реферат): Спосіб прогнозування розвитку перинатальних інтракраніальних крововиливів у новонароджених дітей, що включає проведення комплексу клініко-діагностичних досліджень вагітних, спрямованих на визначення прогностично несприятливих факторів ризику та їх аналіз, який відрізняється тим, що прогнозування розвитку перинатальних інтракраніальних крововиливів проводять в усі періоди вагітності на підставі визначення діагностичної інформативності ознак в неоднорідній процедурі послідовного підсумовування найбільш значимих діагностичних критеріїв факторів ризику, з розра- хуванням діагностичних порогів, порогових коефіцієнтів, їх послідовного підсумовування до досягнення одного із порогів та математичного обрахування в балах, і за кількістю балів визначають ступінь ризику розвитку інтракраніальних крововиливів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5608
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
sposib_prognos_IKK_u_novonar.pdf213,15 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.