Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5659
Назва: Виховний потенціал занять з української мови зі студентами 1 курсу
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 1993
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Бібліографічний опис: Лещенко Т.О.Виховний потенціал занять з української мови зі студентами 1 курсу / Т.О.Лещенко // Роль знань з фундаментальних дисциплін в підготовці лікаря : навч.-метод. конф. –Полтава, 1993. – С. 26–27.
Короткий огляд (реферат): Процес інтенсивного становлення української державності, відродження історії, культури, духовних традицій України стає тим потужним соціально-історичним фактором, який поступово формує якісно новий комплекс вимог до фахівця з вищою освітою, зокрема лікаря. Виховний потенціал практично реалізується через широке застосування відповідно спрямованого дидактичного матеріалу, текстів для вдосконалення усного мовлення, в розмовних темах. Ефективним засобом залучення студентів до скарбів української духовності стало використання багатого традиціями історико-літературного краєзнавчого матеріалу. Крім уведення елементів краєзнавства в методичну систему навчальних занять із різних тем, широке застосування і високу ефективність мають навчальні екскурсії до краєзнавчого, художнього та літературно-меморіальних музеїв Полтави з наступним обговоренням експозицій і написанням творів.
Ключові слова: українська мова
професіограма лікаря
інтелектуальний потенціал
українська інтелігенція
українськомовна медична термінологія
краєзнавство
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5659
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vihovnii potencial.pdf248,17 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.