UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6164
Назва: Пристрій для лікування дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба
Автори: Смаглюк, Любов Вікентіївна
Ляховська, Анастасія Віталіївна
Медяник, Зоя Станіславівна
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Деклараційний пат. на корисну модель № 92176 Україна A61C 7/00 (2014.01). Пристрій для лікування дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба / Л. В. Смаглюк, А. В. Ляховська, З. С. Медяник. – u 2013 15052; заявл. 23.12.2013; опубл. 11.08.2014, Бюл. № 15.
Короткий огляд (реферат): Пристрій для лікування дисфункції СНЩС містить оклюзійні накладки, які з'єднані у фронтальній ділянці над’ясеневою частиною та виконані на бокову групу зубів верхньої щелепи, починаючи з перших премолярів (14, 24). Над’ясенева частина товщиною 3-8 мм розміщується на верхній третині коронок фронтальних зубів та яснах в ділянці цих зубів. Пристрій виготовляється з м'якого еластично-термопластичного матеріалу (наприклад, матеріал Bioplast фірми Scheu-Dental шляхом формування під тиском за допомогою апаратів Biostar, Twinstar, Ministar компанії Schеu-Dеntal) на основі моделей верхньої та нижньої щелеп після зняття повних анатомічних відбитків індивідуально у кожного пацієнта.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6164
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Pristrii dlya likuvannya.pdf220,51 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.