UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6191
Назва: Оперативно-господарські санкції в механізмі господарсько-правової відповідальності
Автори: Білецька, Вікторія Вікторівна
Билецкая, Виктория Викторовна
Biletska, V. V.
Дата публікації: лип-2015
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.
Бібліографічний опис: Білецька В. В. Оперативно-господарські санкції в механізмі господарсько-правової відповідальності / В. В. Білецька // Правозахисний рух: історія та сучасність : 8 Всеукраїнська студентська науково-практична конференція. – Полтава, 2015. – С. 256–258.
Короткий огляд (реферат): На сьогодні проблема сутності, підстав та порядку застосування оперативно-господарських санкцій в українському законодавстві є доволі актуальною, зважаючи в першу чергу на відсутність жодного вітчизняного монографічного чи дисертаційного дослідження, повністю присвяченого оперативним санкціям. До того ж норми, які врегульовують функціонування останніх вперше на законодавчому рівні були закріплені лише в результаті прийняття ГКУ. У зв’язку з цим у вітчизняній доктрині господарського права відсутня чітка позиція щодо власне поняття та якісних характерних ознак оперативно господарських санкцій як виду господарсько-правової відповідальності, незважаючи на їх високу результативність та простоту застосування, а їх детальний аналіз не проводився.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6191
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bilecka 9.pdf214,36 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.