Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6357
Назва: Про деякі аспекти виховання у студентів гуманності як однієї з провідних якостей професії лікаря
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 1994
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Про деякі аспекти виховання у студентів гуманності як однієї з провідних якостей професії лікаря / Т. О. Лещенко // Психолого-педагогічні і соціальні аспекти навчально-пізнавальної діяльності студентів : матеріали конф. – Полтава, 1994.– С. 43–44.
Короткий огляд (реферат): Виховання молодої української інтелігенції – відповідальне завдання національних вищих навчальних закладів України на сучасному етапі розвитку суспільства. У медичному ВНЗ в комплексі освітньо-професійних вимог до студента – майбутнього лікаря чільне місце посідає сформоване й усвідомлене почуття гуманності. Особливого значення в процесі виховання медичних фахівців-гуманістів у зв’язку з цим набуває курс української мови.Програма з української мови для студентів медичних ВНЗ пропонує вивчати творчість видатних українських письменників, де ідеї гуманізму знайшли концептуальний вияв у високохудожній формі.Науково обґрунтоване і методично кваліфіковане використання дидактичного матеріалу і художніх творів на заняттях з української мови безумовно сприятиме формуванню гуманності як визначальної професійної ознаки лікаря.
Ключові слова: студент-майбутній лікар
виховний потенціал
ділова українська мова
дидактичний матеріал
українська література
гуманізм
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6357
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Pro_deyaki_aspekti.pdf175,06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.