UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6564
Назва: Гіпотетична схема патогенезу десквамативних змін на язиці у хворих з патологією органів травлення
Автори: Скрипнікова, Таїса Петрівна
Тютюнник, Ірина Петрівна
Дата публікації: 2004
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»
Бібліографічний опис: Скрипнікова Т. П. Гіпотетична схема патогенезу десквамативних змін на язиці у хворих з патологією органів травлення / Т. П. Скрипнікова, І. П. Тютюнник // Сучасні технології профілактики та лікування в стоматології : матеріали 2 (9) з`їзду Асоціації лікарів стоматологів України. – Київ, 2004. – С. 316–317.
Короткий огляд (реферат): При високій поширеності захворювань слизової оболонки порожнини рота, в тому числі і язика, їх діагностика та лікування значно ускладнені. Це зумовлено великою кількістю етіологічних факторів, складним механізмом розвитку патології, різноманітністю клінічних симптомів і синдромів, які пов’язані із соматичними захворюваннями організму. Серед них ураження органів травлення зустрічається найбільш часто. При цьому в порожнині рота поряд із змінами кольору слизової оболонки наявні різні симптоми на язиці: зміна вигляду, кольору, чутливості і в деяких випадках — десквамація епітелію. Метою нашої роботи стало вивчення деяких ланок патогенезу десквамативних змін на язиці у хво¬рих з патологією органів травлення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6564
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
hypoteh_shema.pdf580,88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.