UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6613
Назва: З досвіду вдосконалення мовної культури студентів медичного ВНЗ
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 2003
Видавець: Харківський державний медичний університет
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. З досвіду вдосконалення мовної культури студентів медичного ВНЗ / Т. О. Лещенко // Проблеми медичної та фармацевтичної освіти і шляхи підвищення якості підготовки лікарів і фармацевтів в Україні : матеріали наук.-метод. конф. – Харків, 2003. – С. 145.
Короткий огляд (реферат): Наголошується, що порушення мовних норм спостерігаються не лише в повсякденному побутовому спілкуванні, а й у сферах цілком офіційних, зокрема і в мові медицини.Точна, правильна, лексично багата мова працівника медичної галузі - одна з необхідних складових його професійної майстерності. В умовах діяльності в Україні, де державною мовою є українська, професіоналізм неможливий без високого рівня оволодіння нею. Це відбудеться за умов, коли відповідних зусиль до опанування культурою вживання української медичної лексики докладуть представники і теоретичної, і практичної медицини. Статус державності української мови мусить повернути насамперед діловому, зокрема професійному, стилю його національні ознаки, що узгоджуватимуться з міжнародними стандартами.Розвиток мови майбутніх лікарів, тобто студентів медичних ВНЗ, відбуватиметься тільки за умови цілеспрямованих і кваліфікованих дій усього професорсько-викладацького колективу навчального закладу, що загалом підвищить рівень професійного спілкування.
Ключові слова: мовна культура
державна мова
етика спілкування
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6613
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Z dosvidu vdoskonalennya.pdf193,1 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.