Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6677
Назва: З досвіду профілізації викладання ділової української мови на стоматологічному факультеті
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 2003
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. З досвіду профілізації викладання ділової української мови на стоматологічному факультеті / Т. О. Лещенко // Стан і проблеми підготовки лікарів-стоматологів у сучасних соціально-економічних умовах : матеріали всеукр.-наук.-практ. конф. – Полтава, 2003. – С. 90.
Короткий огляд (реферат): Упровадження української мови в найширші кола медицини - один із гарантів утвердження української державності. Усвідомлюючи важливість цього процесу, а також усі його труднощі, намагаємося різноманітними навчально-методичними прийомами адаптувати викладання ділової української мови як предмета гуманітарно-філологічного циклу до професійних потреб медичного ВНЗ. Значною мірою ця мета досягається завдяки постійній і копіткій роботі над удосконаленням системи профілізації цієї навчальної дисципліни.Створений та постійно поповнюється банк індивідуальних завдань для поточного та підсумкового (екзамен) контролю рівня знань студентів, складених на основі текстів з анатомії щелепно-лицьової ділянки та основних стоматологічних дисциплін (терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології). Завдяки таким видам філологічного аналізу як переклад та редагування текстів професійного змісту студенти мають змогу закріплювати знання з анатомії щелепно-лицьової ділянки, збагачувати свій лексичний запас українськомовними медичними термінами, опановувати стилістичні тонкощі та вдосконалювати їх.
Ключові слова: ділова українська мова
профілізація
стоматологічний факультет
індивідуальні завдання
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6677
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Profilizatsiya na stomatologichnomu.pdf185,93 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.