UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6823
Назва: Антропометричний пристрій
Автори: Ляховський, Віталій Іванович
Скрипніков, Микола Сергійович
Гіленко, Іван Олексійович
Максимук, Юрій Олександрович
Сакевич, Руслан Петрович
Ляховська, Тетяна Юріївна
Дата публікації: 2002
Видавець: ДП «Український інститут промислової власності»
Бібліографічний опис: Патент UA 45230 МПК А61В5/1О7, Антропометричний пристрій / Ляховський В. І., Скрипніков М. С., Гіленко, І. О., Максимук Ю. О., Сакевич Р. П., Ляховська Т. Ю. ; заявник ВДНЗУ УМСА. — № u 2001074545; заявл. 02.07.2001; опубл. 15.03.2002, Бюл. № 3.
Короткий огляд (реферат): Антропометричний пристрій, що містить дві вимірювальні ніжки з позначками, рухомо з'єднані між собою, дугоподібну штангу з вимірювальною шкалою, жорстко фіксовану до однієї з ніжок та скобу з притискним гвинтом, прикріплену до другої ніжки, що забезпечує її переміщення вздовж штанги, який відрізняється тим, що додатково пристрій містить вимірювальну лінійку з позначками,розташовану перпендикулярно відносно вимірювальних ніжок з жорстко фіксованим до неї повзунком, що забезпечує переміщення повздовж зімкнутих ніжок, виконаних прямолінійними, та рухомі губки штангенциркуля з притискними гвинтами розміщені на ній по обидва боки від повзунка, а дугоподібна штанга, проградуйована в градусах до 120" і прикріплена на рівні ½ довжини однієї з ніжок.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/6823
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
getdocument (5).pdf92,03 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.