UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/7469
Назва: Провідні напрями впровадження державної мови в навчально-виховний впроцес в УМСА
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Дата публікації: 1998
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Провідні напрями впровадження державної мови в навчально-виховний в процес в УМСА / Т. О. Лещенко // Проблеми підготовки медичних та фармацевтичних кадрів в Україні : матеріали доп. наук.метод. конф. – Полтава, 1998. – С. 89–90.
Короткий огляд (реферат): Робота щодо реалізації Конституції України, Закону України "Про мови в Українській PCP" здійснюється в академії з урахуванням державних директивних документів відповідно до "Галузевої програми розвитку української мови та інших національних мов в установах та організаціях системи охорони здоров'я в Українській PCP на період до 2000 року". В академії розроблена і виконується спеціальна "Комплексна програма переходу на українську мову навчання". Широко використовуються історико-літературні краєзнавчі матеріали Полтави як при вивченні ділової укра їнської мови, так і в курсі "Українська та зарубіжна культура".У 1993 році на всіх кафедрах академії проводилося соціологічне дослідження рівня володіння викладачами українською мовою в обсязі, необхідному для викладання дисциплін, завдяки якому були організовані за диференційованим принципом групи викладачів для навчання на курсах ділової української мови. Викладачі української ділової мови постійно працюють над удосконаленням методики викладання в напрямі тіснішого зв'язку з професійною мовою медицини. Триває діяльність щодо створення авторських колективів для підготовки підручників, посібників та інших видів навчально-методичної літератури українською мовою.
Ключові слова: державна мова
навчально-виховний процес
УМСА
краєзнавство
курси ділової української мови
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/7469
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Providni napryami vprovadghennja.pdf192,87 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.