Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/803
Назва: Гіпоксія плода та асфіксія новонародженого
Автори: Знаменська, Тетяна Костянтинівна
Похилько, Валерій Іванович
Подольський, Василь Васильович
Ципкун, Анатолій Григорович
Мироненко, Катерина Євгенівна
Шевченко, Людмила Іванівна
Костюкова, Катерина Олександрівна
Дата публікації: 2010
Видавець: Агентство “Стандарт”
Бібліографічний опис: Гіпоксія плода та асфіксія новонародженого / [Т. К.Знаменська, В. І. Похилько, В. В. Подольський та ін.]. – Київ, 2011. – 451 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії висвітлено аспекти патогенезу, діагностики, лікування та виходжування новонароджених дітей, які перенесли асфіксію, з урахуванням чинних наказів, протоколів і алгоритмів, затверджених Міністерством охорони здоров’я України. Представлено експериментальні дослідження механізму гіпоксичного ураження мозку. На генетичному, молекулярному й метаболічному рівнях розкрито особливості глибинних процесів, які супроводжують тяжку й помірну асфіксію новонароджених, обґрунтовано роль алельного поліморфізму в розвитку тяжкої асфіксії у новонароджених та встановлено його вплив на виникнення неврологічних ускладнень. Описано створений на основі клінічних, біохімічних, імунологічних та генетичних тестів алгоритм обстеження дітей з асфіксією в перші дні життя та передбачення порушень ЦНС. Монографія має практичне спрямування й адресована насамперед лікарям (неонатологам, анестезіологам-реаніматологам), інтернам і студентам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/803
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
hypocsiya_ploda_ta_asfiksiya_2010.pdf4,47 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.