Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/8503
Назва: Біогенні стимулятори і використання алое деревовидного у фармації
Автори: Атаунех, Христина Едуардівна
Атаунех, Кристина Эдуардовна
Atawnah, Kh.
Пугачова, Катерина Сергіївна
Пугачова, Екатерина Сергеевна
Дата публікації: 2-гру-2016
Видавець: ГО "Київський медичний науковий центр"
Бібліографічний опис: Атаунех Х. Е. Біогенні стимулятори і використання алое деревовидного у фармації / Х. Е. Атаунех, К. С. Пугачова // Сучасні тенденції у медичних та фармацевтичних науках: Збір. тез наук. робіт уч. міжнар. наук.-практ. конф., Київ, 2-3 грудня 2016 р. – Київ: "Київський медичний науковий центр", 2016. – С. 99–101.
Короткий огляд (реферат): Біогенні стимулятори - речовини, що утворюються в ізольованих тканинах тваринного і рослинного походження в процесі пристосування їх до несприятливих умов середовища(зміни температурного режиму, висоти над рівнем моря і.т.п.) і володіють біологічною активністю. Біогенні стимулятори надають стимулюючу дію на обмін речовин, активують захисні і регенераторні функції організму. Біля 30 років тому діючим членом Академії медичних наук був такий вчений, як В.П.Філатов. Ним вперше запропонований новий метод лікування хворих на основі таких активних речовин. Цей метод називався «тканинна терапія». Вчений вводив до організму хворого біогенні стимулятори. Філатов вважав, що вони активізують життєві сили хворого і підвищують стійкість до несприятливих умов і ці дії призводять до видужування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/8503
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Atawnex 3.pdf121,28 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.