Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9040
Назва: Особливості педагогічного спілкування з іноземними студентами
Автори: Шевченко, Олена Миколаївна
Юфименко, Вікторія Георгіївна
Дата публікації: 2015
Видавець: Полтавська державна аграрна академія
Бібліографічний опис: Шевченко О. В. Особливості педагогічного спілкування з іноземними студентами / О. М. Шевченко, В. Г. Юфименко // Навчання іноземних студентів в Україні: традиції,реалії,перспективи : матеріали Всеукр. наук.-практ. інтернет-конференції з міжнар. участю. – Полтава : ПДАА, 2015. – С. 46–50.
Короткий огляд (реферат): Підготовка іноземних фахівців в Україні – це одна з ефективних форм культурного і наукового співробітництва, що сприяє зміцненню авторитету України на міжнародній арені і є джерелом додаткового фінансування освіти. Об'єкт дослідження: педагогічне спілкування як особлива форма взаємодії викладачів зі студентами. Мета статті: розглянути сутність, зміст, аспекти педагогічного спілкування та його вплив на студентів-іноземців. Наукова новизна дослідження: поставлена актуальна проблема володіння викладачами вищих навчальних закладів педагогічним спілкуванням як специфічною формою взаємодії викладача та іноземного студента.
Ключові слова: іноземні студенти
педагогічне спілкування
студенти-іноземці
навчання іноземних громадян
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9040
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Osoblivosti_pedagogichnogo.pdf154,2 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.