UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9052
Назва: Особливості викладання фізики у медичному коледжі
Автори: Волкова, Таїсія Олександрівна
Волкова, Таисия Александровна
Volkova, T. O.
Дата публікації: 15-жов-2018
Видавець: Видавець Ольга Вовчок, 2018.
Бібліографічний опис: Волкова Т. О. Особливості викладання фізики у медичному коледжі / Т. О. Волкова // Всеукраїнська науково-методична інтернет конференція, присвячена Дню заснування закладу освіти, м. Черкаси, 15 жовтня 2018 р. : матеріали конф. / уклад. І. Я. Губенко, О. Т. Шевченко, П. О. Гайдай, В. Д. Коноба ; Черкаська медична академія. – Черкаси : Видавець Ольга Вовчок, 2018. – С. 10–12.
Короткий огляд (реферат): Одним із базових предметів, що входять до переліку дисциплін, необхідних для отримання повної загальної середньої освіти, є курс фізики, теми якого розглядаються у 10-11-х класах. У загальному розумінні ця наука розглядає все те, що оточує людину протягом всього життя. Для студента медичного коледжу розуміння основних закономірностей та взаємозв’язків у фізичних процесах чи явищах є особливо важливим. Зазвичай на перших заняттях викладач наголошує на важливості та всеосяжності даної дисципліни, формуванні наукового світогляду, розвитку логічного мислення тощо. Але в медичних навчальних закладах, в першу чергу, слід пояснювати, що не лише оточуючій світ існує за законами фізики, але і сама людина є фізичним об’єктом, біологічною системою. Саме в людському організмі яскраво представлені усі розділи науки від механіки до ядерної фізики. Вивчати динаміку на прикладі опорно-рухового апарату, розглядати тиск чи капілярні явища на колах кровообігу, будувати зображення в збірній лінзі, перевіряючи результат власним оком – все це робить опанування дисципліни набагато цікавішим, у результаті чого зростає не лише інтерес до науки, але і розуміння перебігу тих чи інших процесів та явищ.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9052
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Volkova 3.pdf94,15 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.