UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9065
Назва: Питання з'ясування причин молодіжного (студентського) сленгу
Автори: Юфименко, Вікторія Георгіївна
Дата публікації: 2007
Видавець: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської державної міської адміністрації
Бібліографічний опис: Юфименко В. Г. Питання з'ясування причин молодіжного (студентського) сленгу / В. Г. Юфименко // Сучасна сім'я. Освіта, Медицина. Психологія. Психотерапія. Можливості співпраці : матеріали наук.-практ. конф. з міжнар. участю. – Полтава, 2007. – С. 10–11.
Короткий огляд (реферат): У статті з'ясовуються причини молодіжного (студентського) сленгу. Проблема сленгу з'ясовується філологами-науковцями не одне десятиліття. Це пояснюється тим, що молодіжний сленг хвилює не тільки батьків, учителів, але й науковців. З роками ця тема стає більш актуальною.Незалежно від того, хочемо ми цього, чи ні, молодіжна мова існувала, є і буде існувати. Це відображення сьогодення, її формують як історичні, політичні, так і соціально-побутові фактори. Молодь відкидає те, що віджило або відживає, і активно шукає чогось нового. Вона динамічніша від людей старшого віку. У мовленні нашого студентства, майбутньої інтелігенції, теж багато сленгових слів та виразів, які стосуються безпосередньо навчання.
Ключові слова: сленг
студентський сленг
молодіжний сленг
причину сленгу
мовлення студентства
сленгові запозичення
студенти-медики
навчально-професійна сфера
сленгізми
молодіжна мова
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9065
Розташовується у зібраннях:Наукові праці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Pitannya_zyasuvanniya_prichin.pdf97,84 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.