UMSA
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9345
Назва: Спосіб діагностики ранових ускладнень методом дистанційної інфрачервоної термометрії
Автори: Малик, Сергій Васильович
Аветіков, Давид Соломонович
Ставицький, Станіслав Олександрович
Драбовський, Віталій Сергійович
Дата публікації: 10-бер-2017
Видавець: Державний реєстр патентів України на корисні моделі
Бібліографічний опис: Пат. № 114457 України, МПК А 61 В 17/00, А 61 В 5/00. Спосіб діагностики ранових ускладнень методом дистанційної інфрачервоної термометрії / Малик С. В., Аветіков Д. С., Ставицький С. О., Драбовський В. С. ; заявник і патентовласник ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія. – № u 201112228 ; заявл. 05.09.2016 ; опубл. 10.03.2017, Бюл. № 5.
Короткий огляд (реферат): Спосіб діагностики місцевих ранових ускладнень і ранньому післяопераційному періоді при абдомінопластиці, що виконують шляхом вимірювання локальної температури зони оперативного втручання методом дистанційної інфрачервоної термометрії до та після операції який відрізняється тим, що при підвищенні місцевої температури післяопераційної рани більше ніж на 2,5 оС в порівнянні із передопераційною та на 1,5 оС в порівнянні із фоновою на 3-4 м добу післяопераційного періоду та збереження цих показників протягом двох діб констатують високку вирогідність розвитку ускладненого ранового перебігу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/9345
Розташовується у зібраннях:Інтелектуальна власність
Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Sposib_diagnostiki_miscevuh_ranovuh_uskladnenj_pri_abdominoplastucy.pdf159,11 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.